TAKİP EDİN

SİTEYİ YAZARAK ARAYIN (KAPATMAK İÇİN ESC)

Eyüp 34055, İstanbul
+90 546 894 44 97

içeriğe geç

Blog Arşivleri

2022

Söz & Nişan

Söz & Nişan Organizasyonları… Nişan organizasyonları günümüzde her kesimden ve gelir gruplarından kişilere hitap etmektedir. Lüks bir mekanda, bahçenizde, ev ortamınızın sıcaklığında veya kiraladığınız herhangi bir alanda her noktada hizmetinizdeyiz. Nişan organizasyonu için süsleme, catering, ekip ve malzeme temini. Evinizde, bahçenizde, kendinize ait bir alanda veya bir davet alanında düzenleyeceğiniz nişanlar için farklı malzeme ve süslemelere ihtiyaç duyabilirsiniz.

2022

Kına

Kına Organizasyonları… Kına Organizasyonlarında profosyenel ekibimiz ve tecrübelerimiz ile siz değerli çiftlerimizin yanlarında olup süreci beraber planlayıp hayallerindeki   organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Kına organizasyonları yapısı itibariyle içerisinde hem hüznü hem de eğlenceyi içinde barındırıyor. Bu hüzünlü anları eğlenceye çevirmekte profesyonellik gerektiriyor. Eğlence zamanı da akıllarda kalan zirvede bir organizasyon siz değerli çiftlerimizi ve davetlilerinizi bekliyor.

2022

Doğum Günü

Doğum Günü Organizasyonları..  Her insan için yılda sadece bir defa gerçekleşen, en özel günlerin başında gelir doğum günleri. Günler kişiler için farklılık gösterse de her yüzdeki gülümseme aynı şeyi yansıtmalı; mutluluk! Mutluluk Organizasyon, sizlere bu özel günler için doğum günü süslemeleri, doğum günü animasyonları, doğum günü partisi eğlenceleri konusunda isteklerinize ve bütçenize yönelik kaliteli ve ekonomik çözümler sunar.

2022

Yıl Dönümü

Yıl Dönümü Organizasyonları… Yıl dönümü kutlamalarını başbaşa kutlayabileceğiniz gibi, bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşabilmek için parti ve eğlence şeklinde düzenleyerekte kutlayabilirsiniz. İkramlarımız, süslemelerimiz ve gösteri ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

2022

Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi… Her hanımefendinin hayalini süsler sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu. Eh haliyle bu hayalleri gerçekleştirmek isteyen romantik beyler evlilik teklifi organizasyonları yapan şirketlerin kapısını çalıyorlar. Hayatınızı birleştirmeyi düğündünüz kişiyi unutulmayacak bir evlilik teklifine layık görmek abartılı bir durum olmasa gerek. Bu kapsamda hizmet veren evlilik teklifi organizasyon firmaları danışanların önce isteklerini dinleyip, konseptlerini belirlemekte yardımcı olarak hizmet planlaması yaparlar. Bu özel ve güzel evlilik teklifi gününüzdeki her detayın kusursuz olması ve içinize sinmesi için doğru kişi ve kurumlarla çalışmanız çok önemlidir..

2022

Hastane Odası

Hastane Odası Süsleme… Hayatınızda yaşayabileceğiniz çok özel anların içerisinde hangisi en önemli diye sorulsa sanırız annelik duygusunu tadan her kadın bebeğini kucağına aldığı günü söyleyecektir. Aylarca beklenen sürecin arkasından ailenin yeni üyesi aranıza katıldığında bunun sevinci mutlaka tarifi edilemez boyuttadır.

2022

Açılış

Açılış Organizasyonları… Açılış organizasyonu, faaliyetlerine başlayacak olan ya da yakın zamanda başlamış bir işletmenin, firmanın, şirketin bunu çevresine ve hali hazırda var olan müşterilerine, iş ortaklarına, sevdiklerine ve potansiyel müşteri kitlesine ilan etme etkinlikleridir.

Back To TopBack To Top